Hakkımızda

Afyon Teşhis Veteriner Kliniği ; tüm sağlık sorunlarına maksimum hassasiyetle yaklaşırken, büyükbaş hayvanlar, küçükbaş hayvanlar, kanatlı hayvanlar ve pet grubunda evcil dostlarımıza hizmet vermektedir. Büyükbaş hayvanlar için; Doğum, Teşhis, Tedavi, İlaç, Ameliyat gibi hizmetleri sunarken aynı zamanda Suni Tohumlama ve Aşı – Aşılama hizmetleri de vermekteyiz.

İletişim

@2021 Buveteriner.com

Kümes Hayvanları Hastalıkları

Güvenilir Ellerde

Büyükbaş ve küçükbaş grubundaki hayvanların doğum operasyonlarında sizlere hizmet vermekteyiz. 

Büyükbaş katerogisinde yer alan inekler normal şartlarda dışarıdan yardım almadan kendi kendilerine doğum yapabilmektedirler.  Fakat bazı durumlarda doğrum operasyonlarında anne veya yavrudan kaynaklı güç doğrum gerçekleşebilmektedir. Güç doğum operasyonlarında anne veya yavrunun sağlığı risk altındadır. Bu durumda uzman hekimlerden destek alınması önemlidir. 

Büyükbaş ve küçükbaş ayırt etmeksizin gerçekleşen doğum operasyonlarında profesyonel kişi ve kurumlardan hizmet almak önemlidir. Bu süreçte mutlaka büyükbaş hayvan ve küçükbaş hayvan alanlarında deneyimi olan hekimlerden hizmet alınması önerilmektedir.

Kliniğimizde ki uzman hekimlerimiz, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğu tecrübe deneyimi ile  7 gün 24 saat tüm acil ihtiyaçlarınızda sorularınızı yanıtlar ve planlı ve ani gelişen tüm doğum operasyonlarında yerinde hizmet vermektedir.