Hakkımızda

Afyon Teşhis Veteriner Kliniği ; tüm sağlık sorunlarına maksimum hassasiyetle yaklaşırken, büyükbaş hayvanlar, küçükbaş hayvanlar, kanatlı hayvanlar ve pet grubunda evcil dostlarımıza hizmet vermektedir. Büyükbaş hayvanlar için; Doğum, Teşhis, Tedavi, İlaç, Ameliyat gibi hizmetleri sunarken aynı zamanda Suni Tohumlama ve Aşı – Aşılama hizmetleri de vermekteyiz.

İletişim

@2021 Buveteriner.com

Kümes Hayvanları Hastalıkları

Güvenilir Ellerde

Büyükbaş hayvan hastalıkları, küçükbaş hayvan hastalıkları ve kanatlı hayvan hastalıkları için ortaya çıkan hastalıklarda hastalığın tespiti oldukça önemlidir.

Hastalığın teşhisi doğru yapıldıktan sonra doğru tedavi yönteminin uygulanması da hayvanların sağlığı için en önemli detaydır. Nitekim yanlış bir tedavi uygulanması daha ciddi sağlık sorunlarını hatta bazen can kaybına bile sebebiyet vermektedir. 

Bu nedenle büyükbaş hayvan, küçükbaş hayvan ve kanatlı hayvan kategorisindeki hayvanların sağlık sorunlarında hizmet alınırken mutlaka alanında uzman hekimler ve profesyonel kurumlarca hizmet alınması gereklidir. 

Bazı vakalarda yerinde müdahale veya tedavi gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda uzman hekimimiz ve ekibimiz vakaya olduğu yerde doğru tedavileri uygulamaktadır. 

Kliniğimiz uzman hekimleri donanımlı teknolojik ekipmanları ile doğru tedavilerin uygulanması konusunda sizlere hizmet vermektedir.