Hakkımızda

Afyon Teşhis Veteriner Kliniği ; tüm sağlık sorunlarına maksimum hassasiyetle yaklaşırken, büyükbaş hayvanlar, küçükbaş hayvanlar, kanatlı hayvanlar ve pet grubunda evcil dostlarımıza hizmet vermektedir. Büyükbaş hayvanlar için; Doğum, Teşhis, Tedavi, İlaç, Ameliyat gibi hizmetleri sunarken aynı zamanda Suni Tohumlama ve Aşı – Aşılama hizmetleri de vermekteyiz.

İletişim

@2021 Buveteriner.com

Doğum

Büyükbaş ve küçükbaş grubundaki hayvanların doğum operasyonlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Teşhis

Büyükbaş veya küçükbaş başta olmak üzere kanatlı hayvan gurubu ve evcil hayvanlar dahil olmak üzere tüm hastalıkların tedavisindeki en önemli aşama doğru teşhisin konulmasıdır.

Tedavi

Kliniğimiz uzman hekimleri donanımlı teknolojik ekipmanları ile doğru tedavilerin uygulanması konusunda sizlere hizmet vermektedir.

İlaç

Kliniğimiz, deneyimli ve uzman hekimleri sayesinde, hastalık durumunda doğru ilaçların reçete edilmesi ve gerektiğinde bu ilaçların temini konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Suni Tohumalama

Suni tohumlama; kızgınlık dönemi gelen dişi hayvanın genital kanalına, bopa spermaların hijyenik koşullarda ve prosedürlerine uygun olmak kaydıyla nakledilmesi işlemidir.

Ameliyat

Hayvanlarda ameliyatlar oldukça önem verilmesi gereken operasyonlardır. Hastlıklar, kazalar veya sakatlıklar sonucunda belirli teşhisler ve tedavi aşamasında belirli ameliyatların yapılması gerekebilmektedir.

Aşı ve Aşılama

Hayvanlarda aşılama işlemi birçok amaçla yapılabilmektedir. Aşılama amaçları ve faydaları şu şekildedir.

//Neden Bizi Seçmelisiniz//

Hizmetlerimiz

Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarınızın sağlık sorunlarını çözüme kavuşturan, laboratuvar hizmetleri, cerrahi müdahaleler, son teknoloji görüntüleme cihazlarımız ve uzman hekim kadromuz ile 7/24 ACİL SERVİS gibi tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

 • Bakım

  Sizin kadar duyarlıyız

 • İlaç

  İlaç gerektiren tedavi

 • Teşhis

  Yerinde teşhis ediyoruz

 • Tedavi

  Doğru tedavi önemli

Hizmetlerimiz