Hakkımızda

Afyon Teşhis Veteriner Kliniği ; tüm sağlık sorunlarına maksimum hassasiyetle yaklaşırken, büyükbaş hayvanlar, küçükbaş hayvanlar, kanatlı hayvanlar ve pet grubunda evcil dostlarımıza hizmet vermektedir. Büyükbaş hayvanlar için; Doğum, Teşhis, Tedavi, İlaç, Ameliyat gibi hizmetleri sunarken aynı zamanda Suni Tohumlama ve Aşı – Aşılama hizmetleri de vermekteyiz.

İletişim

@2021 Buveteriner.com

Önce Güven.. Önce Sağlık..

Afyon Teşhis Veteriner Kliniği ; tüm sağlık sorunlarına maksimum hassasiyetle yaklaşırken, büyükbaş hayvanlar, küçükbaş hayvanlar, kanatlı hayvanlar ve pet grubunda evcil dostlarımıza hizmet vermektedir. 

Onların yaşadıkları sağlık sorunlarını hızlı ve başarılı sonuçlarla çözüme kavuşturmak temel ilkemizdir. Hijyene önem veriyor, doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemlerinin uygulanması amacıyla alanında uzman hekim kadromuzla hizmet sunuyoruz.

Büyükbaş hayvanlar için; Doğum, Teşhis, Tedavi, İlaç, Ameliyat gibi hizmetleri sunarken aynı zamanda Suni Tohumlama ve Aşı – Aşılama hizmetleri de vermekteyiz.  

Pet Grubu ve evcil dostlarımız için Hizmetlerimiz: Cerrahi Hizmetler, Anestezi, Doğum ve Jinekoloji, Dahiliye Muayene, Geriyatrik Bakım, Laboratuvar Hizmetleri, Veteriner Diş Hekimliği, Aşılama ve Kontrol Programları şeklindedir.

Teknolojik gelişmeleri takip eden ve etik değerlerimize sahip çıkan ahlak anlayışımızla, yaşanan sağlık sorunlarına kalıcı ve kesin çözümler üretiyor ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz. 

Her geçen gün kendimizi geliştirdiğimiz kliniğimizde hayvanlarımızın ihtiyacı olan her detayı düşünüyoruz.

Sizlere karşı sorumluğumuzu empati kurma anlayışı ile birleştirerek çıktığımız bu yolda önceliğimiz başarılı sağlık çözümleri ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Foto Galeri

Hakkımızda